Kytarista hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Hledam pokrocilejsi kytarysty na jemy do zkusebny


Ahooj vsichni co je pro vas hudba dulezita:) sem basak a shanim pokrocilejsi rockovy kytarysty kolem 30,40 let co preferuji modernejsi hudbu a venuji se ji aspon treba napr 5/10 let na nezavazne rytmicke a harmonicke jemovani ;) atd... je mi 30 .. 20 let se hudbe celkem itenzivne venuju a mam doma zkusebnu s dobrejma bicima co maj Dvoslapku!:D a aparaturou a hlavne mam hodne casu kdy hrat... takze kdyz se vam bude chtit moc rad vas uslysim a urcite to nak vymyslime ;) znamení zkusebna je kuřácká..;D 737472229 kvuli praci prosim sms.. ;) dík

Praha- zpěvák/zpěvačka nebo kytarista/kytaristka nebo obojí v jednom

Zakládám hudební duo nebo trio. Má představa je hrát pro radost na ulici a získat zkušenosti s hraním na veřejnosti. Je mi 15 let a 8. rokem hraji na akustickou kytaru, sháním k sobě někoho, kdo rád zpívá (v angličtině) a nestydí se zpívat s doprovodem, na secvičení písniček a někoho, kdo hraje na kytaru, na hrají skladeb/písniček pro dvě kytary. Obojí v jednom by bylo taky fajn! Zkušebna není, zatím to plánuji tak, že budeme cvičit na veřejných místech nebo pokud byste měli nějaký prostor...Cvičení podle možností všech. Praha a blízké okolí.
Takže pokud vás to nějak zaujalo, jste zapálení, jako já, tak mě určitě kontaktujte. I pokud si nejste jistí a jen byste se chtěli na něco zeptat, ujistit...určitě se zeptejte :)
tinka.sterbova@gmail.com

Hledám ,

Hledám skušeneho kolegu do dua na elekro akustyku nebo eletryku +zpěv aspon trochu ,Pop Rock,Coutry , Česká Lípa ,Email Leleoss@seznam.cz

hledáme kytaristu

ahoj,zajetá kapela ze Říčan u Prahy hledá kytaristu pro hraní tvrdší muziky. žádný virtuos,ale tvrdé a jednoduché rify. zájemce at volá Patrika na 60615 15 16 ;)

Hledam kytaristu a basáka do kapely Rychnov nad Kněžnou

Sháním kytaristu a basáka do nove zakládající kapely (zatím jsme kytara bicí zpěv )vlastni materiál vlastni zkušebna možnost nahrávání žánr se naklání k metalu industrial metal neuhlazenost ale rytmika dynamika emoce feeling sarkasmus apod.. nemam rad určování žánru takže jen pro představu ozve te se ať to můžeme spustit.

Re: Hledam kytaristu a basáka do kapely Rychnov nad Kněžnou

Ahoj, ještě hledáte? Jsem kytarista / instrumentalista, moje doména je spíš sólová hra, než doprovodná. Mám rád metalovou muziku, ale třeba i takové Porcupine tree. V tvém popisu mě zaujala ta rytmika, emoce, a feeling). Ale je to docela málo, aby si člověk udělal představu. Máte nějaké nahrávky? Kde plánujete hrát? Jsem od Nového Města nad Metují. Eventuelně se můžem sejít. Kdyžtak pište na aldebar.peca@gmail.com

Kytarista z kroměříže hledá kapelu

Ahoj , jsem kytarista z kromerize a hledam kapelu :) hraju cca 2 roky , a chtel bych hrat tvrdsi hudbu (death metal , black metal,trash metal ...) , je mi to jedno klidne budu hrat i jiny styl :) Piš !!!

Re: Kytarista z kroměříže hledá kapelu

Ahoj! Kdybys skousl i měkčí styly (folk, symphonic metal a všechno mezi tím), máme mezi sebou volné místo. :) Kdyžtak napiš na ertha.band@seznam.cz a dodám ukázky a další info.

Re: Kytarista z kroměříže hledá kapelu

Ahoj, jestli je inzerát stále aktuální, tak se ozvi na 777 104 388, díky Marcel

Hledá se sólová, elektrická kytara

Ahoj,zaběhlá skupina z Jihlavy hledá sólového kytaristu pro hraní plesů,zábav a společenských akcí.Vlastní kytarový aparát výhodou!!! Kontakt: +420 608 822 997

Přidat nový příspěvek