Napište nám, jak jste byli s naší prací spokojení

Svatební a kapelová trsátka

Jak svatební, tak kapelová trsátka jsou naprosto skvěle provedená, bez nejmenší výtky. Musím pochválit komunikaci, rychlost a kvalitu. I starost o zákazníka je skvělá. Pan Dostál prostě ví a umí. Díky moc! :)

Jsem rád, že můžu tento super shop doporučovat. Určitě to nebyl náš poslední kšeft. :)

Mesh

Nechávali jsme si vyrábět mesh/síťovinu s logem kapely a naprostá spokojenost. Vyřízení objednávky, cena, rychlost dodání vše splnilo nadprůměrně očekávání. Do budoucna plánujeme 100% další spolupráci!

Polep na kopák

Přes počáteční obavy jsem ze samolepky nadšen! Nejvíce se mi líbilo: rychlost vyřízení (od odeslání peněz na účet jsem měl blánu během týdne doma), kvalita provedení, a především pak žádný negativní vliv na chování polepené blány, z čehož jsem měl největší obavy. Ještě jednou panu Dostálovi díky, je to extra klasa!!!

Trsátka na přání

Úžasné, jsem nadšená, bude to super originální dárek. Vše bylo vyřízeno rychle a kvalitně. Za pár dní od mého prvního e-mailu s dotazem jsem měla trsátka doma. Všem doporučuji. A díííííííííky moc.

Trsátka

Reklamni trsátka pro naší firmu METALSHOP.CZ byla vyrobena dle dohody - v termínu i dohodnuté kvalitě. Můžeme jen doporučit. Určitě to nebyl poslední obchod :-)

Trsátka na Velešínský BG Fest

Jsme velmi spokojené, trsátka jsou fantastická, dodání opravdu bleskové, za BG fest děkujeme!!!

Vizitky

Vstřícnost a ochota, co se jen tak nenajde. Rychlost a cena příznivá. Tak děkuji nejen za vyřízení mé objednávky :-)

Plakáty a plachty

My jsme nad míru spokojeni a děkujeme za rychlost ochotu, nápady, pomoc a v neposlední řadě za super cenu. Jen tak dál. Můžeme jenom vřele doporučit.

Trsátka

Děkuji moc a moc za dodávku, právě dorazila neskutečnou rychlostí. Trsátka jsou dokonalá, moc za ně děkuji a jistě se v budoucnu na Vás opět obrátíme s další zakázkou.

Trsátka pro Argemu

Nechával jsem vyrobit trsátka pro hudební skupinu Argema. Původně jsem chtěl oboustranná, ale po upozornění na možné problémy s oboustrannými trsátky jsem zvolil jednostrannou variantu (moc si cením upřímnosti a rady pana Dostála, který dává před ziskem přednost kvalitě a spokojenosti zákazníků). Dále si velmi cením rychlé a příjemné komunikace a rychlého dodání trsátek. Všem mohu jen doporučit a při výrobě dalších trsátek pro mě bude tato firma jasnou volbou.

Přidat nový příspěvek

Původní formulář byl napaden spam-boty, takže jsme v září 2020 vytvořili formulář nový a některá starší hodnocení tam nahráli znova.