Napište nám, jak jste byli s naší prací spokojení

Klíčenka

Krásný den, objednavala jsem si klíčenku a naprostá spokojenost

Velká spokojenost!!

Přesto, že jsem objednávala jen 10 ks trsátek, tak mě nebrali jako "malého" zákazníka. Práce rychlá, kvalitní. Dokonce sami upravili nápis na mém motivu, aby byl lépe čitelný. Jako bonus mi poslali i 4 trsátka s původním hůře čitelným nápisem. To je servis :) Jsem opravdu velmi spokojená a doporučuji.

Rtrhtrjrtjtr

Xcdgfegefefe

Trsátka a řezané samolepky

Řezané samolepky s přenášecí fólií jsou jedním slovem luxusní. Sice dá zpočátku trochu koumání, jak jednotlivá písmena sejmout z hladkého papíru (některá na něm celkem dobře drží, přestože nechci), ale jakmile na to člověk přijde, pak výsledek stojí opravdu za to! Navzdory prvotnímu nedorozumění jsem nakonec maximálně spokojen.

Designová trsátka s oboustranným potiskem vypadají perfektně, ovšem s naším kytaristou jsme dospěli k závěru, že jsou vhodná spíše jako propagační předmět, než standardní pomůcka ke hraní na kytaru. Materiál je oproti standardním trsátkám této tloušťky příliš tvrdý a pevný, ale po koncertu to na návštěvníky určitě tak či tak udělá dojem (zejména na ty, kteří trsátka chytí nebo najdou). :-D

Chválíme rychlost výroby i dodání, stejně tak kvalitu a hlavně přístup - takový, jaký má pan Dostál, se opravdu cení.

Klíčenky - trsátka s oboustranným potiskem

Děkuji za rychlou spolupráci a za kvalitně vyrobená trsátka. Objednávali jsme trsátka pro děti našeho DDM již podruhé a jsme velmi spokojeni. :)

trsátka s potiskem

Rychle, spolehlivě, kvalitně!!! Děkuji a vřele doporučuji.

Přidat nový příspěvek