Kytarista hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Hledáme kytaristu

Ahoj,Jsme Zlínská kapela SYMPL a hledáme do naší party kytaristu..
Hrajeme pop/rock prostě zábavovky, máme i svoje písničky..
Měl by jsi zájem? Napiš

Kytarista hledá kapelu - Turnov

Čau. Jmenuju se Tonda, je mi 16 a už něco přes 7 let hraju na kytaru. Co se týče hudebního žánru, tak bych to viděl snad na cokoliv, co se pohybuje okolo punk rocku. Prostě rychlý tempa, melodickej zpěv a riffy... no prostě hudba, co je našláplá jak fkin párek xd
2004stastny@seznam.cz

Kytarista chce do kapely :)

Ahoj, říká se mi Mára, jsem 16letý Pražák a něco kolem 3 let hraju na kytaru, hlavně elektriku. Hledám fajn kapelu, ke který bych se mohl přidat a zablbnout si. Žánr asi moc neřeším, jen ne takové ty opravdu tvrdé druhy metalu (growls atd.). Má představa je groovy synchro basy a bicích a dobré kytarové melodie, čistý až chraplavý zpěv. Miluju hudbu Dana Bárty, kapelu Alice. Jsem schopnej se podílet i na tvorbě hudby k písničkám. Hrál bych sólo i doprovod. Mail: mspinka160@gmail.com Tel.: 604419888 Těším se!!!

Hledáme kytarystu.

Kapela hrající reggea-ska-vlastní tvorba,
hleda kytarystu .
Kontakt 420 722082047

Kytarista hledá kapelu

Čau, je mi 15 let, na kytaru hraju 7 let a hledám kapelu, kde bych hrál sóla atd, jsem kousek od Poděbrad. Žánry hard-rock, metal (metallica, ac/dc).

Re: Kytarista hledá kapelu

Číslo 733215242

Kelwin Dambořice kousek od Brna

Ahoj hledám kytaristy a baskytaristy skupina Kelwin facebook Rostislav Rozsypal email rbosovice@seznam.cz tel:602724411

Hledám kapelu

Hledám kapelu. Okolí Prahy, nejlépe Benešova. Zpívám, hraju na kytaru, piáno, ukulele. Hledám někoho kolem 18ti let. Hraju pop,rock,blues,jazz... Mám radši starší písničky (70,80) a anglické texty, ale ničemu se nebráním.

Re: Hledám kapelu

Ahoj ozvy se a hledáme další hlasy a nastroje Big Lebowski Band 604298402

Re: Hledám kapelu

Zdravíčko,
hledám nové muzikanty do kapely MonoStereo, která již má za sebou mnoho hudebních úspěchů, koncertů a fans. Tento rok, jsem se věnovala jinému hudebnímu projektu a muzikanti tak odešli též do svých projektů. Rada by jsem na pevných základech postavila ještě pevnější hudební crew. Sháním kytaristu, pianistu, saxofonistu a bicí . Styl hudby je moderní folk-blues s prvky reggae, funky.
Dekuji za sdileni

Přidat nový příspěvek