Bubeník hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Ciao

Zdravím,
je mi 22 let, bydlím v Praze, hraju na kytaru a snažím se zpívat. Mám nějakou vlastní tvorbu, zkušenost s hraním v kapele. Párkrát jsem i koncertovala. Ráda bych k sobě našla lidi, co mají chuť tvořit vlastní hudbu. Moje inspirace: Mac Demarco, Alice Phoebe Lou, Angel Olsen, Brian Jonestown Massacre, Neil Young, atd. :)
Piš mi na mail - vostra.marketa@seznam.cz

Hledáme bubeníka/ci

Ahoj hudebníku, do pohodové kapely Vyp.Ni! , která hraje vlastní songy na pomezí grunge, punk a rocku hledáme bubeníka/bubenici, co se nebojí výzev. Vybavená zkušebna v Hrušovanech u Brna, kousek od nádraží. Info a ukázky tvorby na https://bandzone.cz/vypni nebo https://www.youtube.com/watch?v=fdnSK68AE5U . Pokud tě zaujala naše hudba, neváhej a ozvi se!

Hledám kapelu nejlépe v Pardubickém kraji

Chtěl bych už zase hrát, měl jsem teď tak půl roku pauzu od hraní v kapele před tím jsem hrál 5 let ve swingové orchestru a 2 roky v dechovce, celkem hraji 10 let, mám rád tvrdší muziku. Na internetu všude nacházím inzeráty kapel z Prahy, Brna, Olomouc atd., prostě nic relativně blízko.
tel: 721 412 768

Hledám kapelu nejlépe v Pardubickém kraji

Chtěl bych už zase hrát, měl jsem teď tak půl roku pauzu od hraní v kapele před tím jsem hrál 5 let ve swingové orchestru a 2 roky v dechovce, mám rád tvrdší muziku. Na internetu všude nacházím inzeráty kapel z Prahy, Brna, Olomouc atd., prostě nic relativně blízko.

Zkušený bubeník hledá kapelu v Praze

Zkušený bubeník hledá kapelu v Praze. 723 763 845

Bubeník hledá partu

Ahoj! hledám partu lidí, kteří mají opravdu zápal a chuť tvořit, jsem z Libereckého kraje a preferuji tvrdší styl hudby - krcal92@gmail.com díky!

Hledáme bubeníka z Prahy.

Hledáme bubeníka z Prahy do kapely mladých kluků.
Žanr:rock a vlastní tvorba.
Komunikace skrz email richard.zadak@seznam.cz

Re: Hledáme bubeníka z Prahy.

Zdravím, je mi 12 a jsem mladý bubeník a hledám kapelu v Praze. Muže se domluvit.
Tel na mého tátu: 603503893
Alex

Shanim bubenika

Zdar hledam bubenika co chce hrat - punk, hard core, crust, grind... Cokoliv z tvrdych zanru. Zkusebnu mam. Praha vychod - celakovice, stredocesky kraj. 774264959

Hledám bubeníka

Ahoj hledám bubeníka z Pardubic, Hradce nebo Chrudimi. Jsme parta dobrých muzikantů připravující autorský pop a hledáme bubeníka ochotného hrát na elektronické bicí a hrát si se zvuky. Martin 603 287 912 Pardubice martinbinko72@gmail.com

Přidat nový příspěvek