Bubeník hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Moravius hleda bubenika

Hledame bubenika z cele CR.Power metal (ex Salamandra).Treti CD se mixuje a koncerty pripravuji nejen v Cesku.

Re: Moravius hleda bubenika

zapomel jsem kontakt :D moraviusband@gmail.com

Hledám kapelu

Muzice zdar.... Je mi 21. Hledám kapelu abych mohl s někým mlátit do kůže, jsem kousek od Olomouce, kdyby někdo měl zájem tak dejte vědět, rád si zahraje

Hledéme bubeníka-nici

Ahoj,kapela PRYOR z Náměště na Hané hledá bubeníka.....Kontakt 725005968,vlastní tvorba,akce na 2020,příprava na novou desku.

Ciao

Zdravím,
je mi 22 let, bydlím v Praze, hraju na kytaru a snažím se zpívat. Mám nějakou vlastní tvorbu, zkušenost s hraním v kapele. Párkrát jsem i koncertovala. Ráda bych k sobě našla lidi, co mají chuť tvořit vlastní hudbu. Moje inspirace: Mac Demarco, Alice Phoebe Lou, Angel Olsen, Brian Jonestown Massacre, Neil Young, atd. :)
Piš mi na mail - vostra.marketa@seznam.cz

Hledáme bubeníka/ci

Ahoj hudebníku, do pohodové kapely Vyp.Ni! , která hraje vlastní songy na pomezí grunge, punk a rocku hledáme bubeníka/bubenici, co se nebojí výzev. Vybavená zkušebna v Hrušovanech u Brna, kousek od nádraží. Info a ukázky tvorby na https://bandzone.cz/vypni nebo https://www.youtube.com/watch?v=fdnSK68AE5U . Pokud tě zaujala naše hudba, neváhej a ozvi se!

Hledám kapelu nejlépe v Pardubickém kraji

Chtěl bych už zase hrát, měl jsem teď tak půl roku pauzu od hraní v kapele před tím jsem hrál 5 let ve swingové orchestru a 2 roky v dechovce, celkem hraji 10 let, mám rád tvrdší muziku. Na internetu všude nacházím inzeráty kapel z Prahy, Brna, Olomouc atd., prostě nic relativně blízko.
tel: 721 412 768

Hledám kapelu nejlépe v Pardubickém kraji

Chtěl bych už zase hrát, měl jsem teď tak půl roku pauzu od hraní v kapele před tím jsem hrál 5 let ve swingové orchestru a 2 roky v dechovce, mám rád tvrdší muziku. Na internetu všude nacházím inzeráty kapel z Prahy, Brna, Olomouc atd., prostě nic relativně blízko.

Zkušený bubeník hledá kapelu v Praze

Zkušený bubeník hledá kapelu v Praze. 723 763 845

Bubeník hledá partu

Ahoj! hledám partu lidí, kteří mají opravdu zápal a chuť tvořit, jsem z Libereckého kraje a preferuji tvrdší styl hudby - krcal92@gmail.com díky!

Přidat nový příspěvek