Bubeník hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Bubeník hledá

Bubeník s vlastním vybavením hledá kapelu. Vysočina. 734281537

bubenik hleda

ahoj jsem bubenik a hledam kytaristu-kytaristku nebo basaka-basistku. chtel bych hrat sludge,drone,doom metal. nic sloziteho. sklepni underground. mam stare bubny a na dvojslapku nehraju. jestli to nekdo citi jako ja,tak se prosim ozvete. dekuji:-) frydek-mistek tel: 778 510 544

Hledám Bubeníka s ambicema!!!!!

Čau ahoj, zakládám novou kapelu stará nějak nefungovala. Zpěv, kytara a klávesy obsazeny sháním důležitý článek, bubeníka. Jsme z Kladna žánrově to nechci nijak škatulkovat ber to tak že chceme hrát rock n roll s prvakam elektroniky. Ozvi se!!! Zkušenosti s koncertováním i studiem, dobrá parta. Chceme hrát vlastní věci texty už jsou napsaný, muzika se dotváří potřebuju nutně rytmiku!

davidlebl3@seznam.cz

Kapela hledá bubeníka/bubenici

Kapela z Brna hledá bubeníka nebo bubenici, hrajeme vlastní muziku (hard rock, grunge...), máme zařízenou zkušebnu ve středu města. Jsme nově založená kapela a nehledám profi hráče, hledáme někoho do 25ti let (nám je 15 - 17 let), můžu poslat i nahrávky.
E-Mail: Patrik20014@seznam.cz
Telefon: 734 478 584 (Pište spíš SMS)

HLEDÁME STÁLÉHO BUBENÍKA

Ahoj, hledáme stálého bubeníka do kapely RTY, která hraje český pop, rock, electropop apod. Výhradně vlastní tvorba. S klikem a syntpodkladem.


V praxi to vypadá takto:
https://www.youtube.com/watch?v=W5Qj8UA8u0s

Díky!

Hledáme bubeníka Praha - zkušebna Jenerálka

Hledá se bubeník do rock-metal kapely - je možné i začínající. Více info na mortishha@seznam.cz

Bubeník do zabehnutej kapely

Bubenik hlada zabehnutu kapelu na pravidelne koncertovanie
Brno-okolie ... som z Bratislavy.. vzdialenosť nieje problem:)
robosucha@gmail.com

Re: Bubeník do zabehnutej kapely

Ahoj

Píšu za kapelu After Evolution. Píšu jelikož jsme již na poloprofesionální úrovni a nyní v červenci jedeme nahrávat do itálie celé album pod americkým labelem s kterým podepisujeme na 4 roky smlouvu. Jedná se už o profi vystupování, album, jednání apod. Bohužel náš bubeník z nějakého důvodu absolutně nerespektuje cíle kapely které jsou : Nahrát , naučit se a vystupovat live. Takže se na nás z trucu měsíc před itálií "vysral". Tímto tě tedy oslovujeme jestli bys měl zájem se s námi do toho pustit poskytneme ti vše co bude potřeba.

Prosím o brzkou odpověď!!

Díky

Nikolette Olšáková
marketing&maangement
After Evolution

Zlín

+420739757053

Re: Re: Bubeník do zabehnutej kapely

Hraju od svých osmi let rád hraji v zaběhnuté kapele mám zájem s vany hrát. Volejte my na 792270896 a jsem z Prahy.

bubenik hleda

Ahoj,jsem bubeník a hledám basáka-basačku, nebo kytaristu-kytaristku. Chtěl bych hrát drone,doom,sludge metal. Prostě,takový sklepní underground. Nic složitého:-) Mám staré bubny,na dvojšlapku nehraju, ale to myslím nevadí. Jestli to někdo cíti jako já ozvěte se:-) Frýdek-Místek a okolí. tel: 776 400 116

Přidat nový příspěvek