Kapela hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Zpěvák

Ahoj , jsme ve složení kytary , basa a bicí , sháníme zpěváka který zvládne čistý i metalový zpěv . Do revival budeme zapojovat i naší tvorbu , BVB byli k našemu stylu nejblíže :) pokud se chceš přidat neváhej kontaktovat , jsme parta fajn lidí a i když se nám hodně lidi bude smát a podkopávat nám nohy nevzdáme se .

Kapela Infinity hledá bubeníka!

Hrajeme vlastní tvorbu - pop-rock s českými texty a hledáme bubeníka ve věku cca 17-20 let, co to bude myslet stejně vážně jako my. Zkoušíme v Praze, tudíž nejlépe někoho z Prahy nebo okolí. Máme za sebou třicet koncertů, další jsou před náma a plánujeme studiové nahrávání.
Facebook: www.facebook.com/infinityprague
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=oDRLlBZ0G_8

V případě zájmu o hraní nebo další informace piště na facebook https://www.facebook.com/honza.kundrat.5 nebo na email honza.kundrat@seznam.cz

Holky a Vietnamky co se nebojej punku

Hledám (jak píše Do Thu Trang) "banány", nebo holky, co se nebojej hrát punk. Bicí, basa ochotné dojíždět do Lysé nad Labem (korinem@seznam.cz).

Zpěvačka - HK

Ahoj,
je mi 20, strašně ráda zpívám a tak hledám kapelu, co chtějí zpěvačku. Zkušenosti s jinými kapelami zatím nemám, zpívala jsem jen kdysi ve sboru. Mám ráda Pop-rock a zpívám spíše soprán. V případě zájmu mě kontaktujte prostřednictvím emailu: sindlerova.sara@post.cz, těším se!

hledá se kytarista

Kapela z Ostravy hledá kytaristu, jsme kromě zpěvačky 50+, repertoár - vlastní věci, hardrock, poprock i trochu folku. Zkušebnu máme, zkoušíme každou neděli odpoledne, vystupujeme zatím sporadicky, ale nebráníme se udělat 10 - 15 vystoupení ročně (ne svatby a podobné akce). Neváhej a ozvi se na mail oniP@ seznam.cz

Hledá se klávesák

Kapela z Ostravy hledá klávesáka, jsme kromě zpěvačky 50+, repertoár - vlastní věci, hardrock, poprock i trochu folku. Zkušebnu máme, zkoušíme každou neděli odpoledne, vystupujeme zatím sporadicky, ale nebráníme se udělat 10 - 15 vystoupení ročně (ne svatby a podobné akce). Neváhej a ozvi se na mail oniP@seznam.cz

Hledáme bubeníka

Blues/ folková kapela z Pardubic hledá bubeníka. Je nás 6 ...dvě kytary,basa,foukačka,dva ženské hlasy,jeden mužský. Hrajeme svoje věci. Nejsme profíci, ale baví nás tvořit. Hrajeme spolu rok a půl, ale vlastního materiálu máme spoustu. Už nám chybí jen bicí.
Bandzone...Sinusoida
Kontakt: zuza.bohm@seznam.cz

Hledá se bubeník/perkusista nebo bubenice/perkusistka

Zdravíme všechny bubeníky! Jsme (zatím trojčlenná) zkušená sestava (kytara, zpěv, basa) a hledáme k sobě někoho, kdo by dodal šťávu naší tvorbě (a že materiálu máme celkem dost!). Snažíme se o moderní a progresivní rockovou (indie) hudbu se zajímavými melodickými linkami, výrazným zpěvem a českými texty. Pokud se nebojíš říct svůj názor, baví tě hrát si se zvukem a nebojíš se někdy i trochu experimentovat, tak se neváhej ozvat a zkusíme si spolu zahrát!
Kontakt: FilipBenes@email.cz

Re: Hledá se bubeník/perkusista nebo bubenice/perkusistka

Zdravím odkud jste?

Bubeník do metalové kapely

Pokud máš dvoušlapku, umíš s ní a máš zájem s námi spolupracovat, napiš na lenkaarya@gmail.com
Jsme z Prahy

Přidat nový příspěvek