Kapela hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Baskytara

Zdravím hraju na el.bassu a hledám uplatnění ve profi zajeté kapele z prahy mam dlouholeté zkušenosti z vystupováním .hraju styli.jazz,pop,rock, jazzfunk. Možnost i hrát zazkoky.pro bližší info volejte na tel:702 822 743 díky.Szabo

hledá se zpěvák do alternativně metalové kapely

Ahoj, jmenujeme se Dignified Suicide a hledame zpevaka. Zkusebnu mame v Praze. Jestli umis rvat a zpivat, ozvi se na tel 773 613 626 nebo mi napis email dudapatrik@post.cz

Re: hledá se zpěvák do alternativně metalové kapely

ukazka toho, co hrajeme https://youtu.be/ZCtQSNliCdY

Zpěvačka hledá kapelu, Praha

ahoj,
je mi 18 a zpívám už od doby, kdy jsem se naučila mluvit. Ráda bych zpívala v kapele. Miluju jazz, soul, rock, ale i něco málo z pop-u. Současně hraji na bas kytaru.
více info do emailu
annie.walkerova@gmail.com

Hledáme bubeníka pro nový projekt

Dvě profesionální zpěvačky (opera a pop) a symfonický rock ve stylu Nightwish, Within Temptation, Evanescence ….to je nový projekt na kterém pracujeme a zároveň hledáme zkušeného bubeníka. Pokud máš chuť hrát tuhle muziku, tak se nám ozvi.
ahellerova@gmail.com
Liberecký kraj

Hledáme kytaristu pro nový projekt

Dvě profesionální zpěvačky (opera a pop) a symfonický rock ve stylu Nightwish, Within Temptation, Evanescence ….to je nový projekt na kterém pracujeme a zároveň hledáme zkušeného kytaristu. Pokud máš chuť hrát tuhle muziku, tak se nám ozvi.
ahellerova@gmail.com

Re: Hledáme kytaristu pro nový projekt

Mel bych asi zajem,muj tel. 604127801..hraju 12ti strunku akustiku ne elektrik,,prosim o info..zdravi Laďa..dekuji,,

RŮZNÉ Kapela hledá ZPĚVÁKA/ZPĚVAČKU

BRNO
Do kapely hrající vlastní tvorbu, hledáme zpěváka/zpěvačku, okolo 15 - 25 let. Jsme ve složení (zatím): rytmická kytara, baskytara a bicí. Hrajeme každý úterý od 16:00 - 18:00 v kompletně zařízený zkušebně + pro budoucí nahrávání máme k dispozici domácí studio, kde by bylo nahrávání ZDARMA.

Vyžadujeme: umět skládat texty v angličtině, umět zpívat čistý hlas případně chraplák (ten je výhodou, ale není nutný).

Plány: koncerty, nahrávání, možná v budoucnu i nějaký festivaly.

Víc si můžeme napsat na Mailu: Patrik20014@seznam.cz
Odkaz: https://bandzone.cz/theoutilved

Hledáme : BASU, el. KYTARU

Ahoj,
hledám k sobě do NOVĚ ZAČÍNAJÍCÍ Pražské kapely spolehlivé kolegy: Basa, + el.kytara.
Zpěv už mám, bicí také, já klávesy, věková kategorie cca 40. Chceme dělat vlastní Tvorbu! Styl: ART, CHILL, POST (PSychadel. s příměsí scénického doprovodu).

Jsi třeba: sluchař? Minimalista? Trochu marťan :-D ? S pozitivní energii? Máš už zkušenosti s touto tvorbou? Tak doraž na zkoušku ( Praha 2), nic neřeš a uvidíme?:-D.

Vlastního nic nemáme! Nejsme komplet - každý z nás má ukázku své Tvorby z minulosti (možno poslat), pokud máš pošli také. Abychom, když tak předešli ztrátě času :_D.
Tel: 737767532

Bass - Bluegrass

Dobrý den , hrají 25 let baskytaru, kontrabas. Hledám již zajetou Bluegrassovou kapelu. Jsem z Jaroměře ( Hradec králové ) . Nemám problém s dojetim.

Přidat nový příspěvek