Zpěvák hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

Hledá se scream, řev..

Ahoj, zakládáme kapelu se silnejma melo-hc prvkama a hledáme zpěvy, ideálně scream, nebo nějaký řev. Materiálu máme tunu. Jsme poházený okolo Prahy, zkušebna zařízena, věkový průměr okolo 25 let. Ozvi se na 733733902.

Zpívám pop

Hledam kapelu. Staci treba kytaristka, nebo tak. Je mi sedmnáct a zpívám relativne jen pop. piste Zde o zaslani nahravek : elijiri54@gmail.com

Re: Zpívám pop

Já jsem Martin a sem zkušený kitarista. Takže kdybys měla zájem Elisko

Hledam prosazeni jako zpevacka

Ahoj je mi 21, a uz od malička zpivam.
Hledam nekoho z Plzenskeho kraje, kdo umi hrat na kytaru nebo na nejaky doprovodny nastroj, popripade i zabehlou kapelu :). Mam rada pop, rock, i ceskou hudbu napr. Kryla, SChelingera, Langerovou apod. Dekuji predem za nabidky. Veronika.

Re: Hledam prosazeni jako zpevacka

jestli je tvá poptávka ještě aktuální , ozvi se na tel. 603450712 , zpěvačku s tvojí hudební orientací sháním . děkuji Vašek

Hledáme zpěváka - zpěvačku

Ahoj. Hledáme zpěváka nebo zpěvačku do kapely hrající vlastní tvorbu. Příležitost pro ty, co by se chtěli nějakým způsobem prosadit nebo alespoň si to vyzkoušet. Volejte nebo pište.
Metalu zdar Fána Crawall

Re: Hledáme zpěváka - zpěvačku

Ahoj Fráňo
zaujal mě tvůj inzerát. Zpíval jsem v rockové kapele, mám taky vlastní tvorbu, která by chtěla dokončit. Hlas jak čistý, tak metalový. Jsem v Praze. Pokud máš zájem ozvi se na 775 135 274.
Díky, měj se
Petr

Bogota Systém hledá zpěváka.

Bogota Systém (Praha) hledáme nového člena na post vokalisty. Je potřeba zvládat jak čisté tak i řádně nas ané vokály. Na Bandzone máme profil. Vybavená zkušebna ( studio) pohodová parta.
Tel: 722499604

Re: Bogota Systém hledá zpěváka.

Ahoj, váš inzerát a hudba mě zaujali. Rád bych zpíval, mám i vlastní tvorbu, která čeká na dokončení a interpretaci. Mám zkušenosti se zpěvem v rockové kapele, i pár živých vystoupení. Vokál je jak čistý, tak metalový - nasraný :) Jsem v Praze. Pokud máte zájem, rád pokecám/zajamuju.
Díky, ať se daří.
Mobil 775 135 274

Zpěvák hledá kapelu

Zdravím Vás všechny,
Najde se tady kapela z Východních Čech hledající mladého zpěváka, převážně hrající pop a rock?
Najdete mě na YouTube, Facebooku nebo Instagramu.
V případě zájmu, mě kontaktujte.
Tomáš Bartoš (bartostomas95@seznam.cz)

Přidat nový příspěvek