Zpěvák hledá (nezapomeňte napsat kontakt a odkud jste)

zpěvačka

Zpívám již desátým rokem ale nikdo mě nikdy k sobě nevzal abych s nimi zpívala nebo abych zpívala na plesech tak se obracím tady na tu stránku aby se někdo ozval kdo by mě k sobě vzal. Zpívám si jen Lucii Vondráčkovou, ale nejvíce i zahraniční písničky.

Re: zpěvačka

ah!nepises odkud jsi....?????zhanime zpevacku ozvi se na mail ZabiakMirco@azet.sk nebo sms na 776447066 jsme z libercenebudes litovat!!!!

Kapela hledá zpěváka do rockové zábavové kapely

Třebíč a okolí
facebook : Jakub Lorenc

zpěvak na volné noze

ahoj jmenuji se patrik a jsem z Ujezdu u Brna hledam někoho kdo by mě přijmul jako zpěvaka do nějake kapely (spíše na hodovy zabavy atd . zpivam už od mích 6 let.

Re: zpěvak na volné noze

Ahoj,
nehledám zpěváka do kapely, ale hledám někoho kdo by mi zazpíval refrén do písničky, neměl bysi zájem?

Can you help me translate

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

Can you help me translate

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

Re: Can you help me translate

translate.google.com

Zpěvačka hledá kapelu

Jsem z Jihomoravského kraje asi hodinu od Brna, je mi 13 a zpívám, hraju na klavír, klávesy a učím se na kytaru (samouk), hledám kapelu, ve které bych mohla zpívat a nebo alespoň parťáka (nejlépe kytaristu). Nemám určitý styl, pochybuju se tak nějak ve všem, bylo by nejlepší kdyby ty / vy taky. Budu ráda když se někdo ozve.
Kontakt : telefon - 735 177 180
E-mail - eddie.asuka@centrum.cz

Hledám kapelu

Ahoj hledám kapelu z Brna a okolí. Jmenuji se Adéla je mi 15 a zpěvu se věnuji 10 let. Od té doby mám zkušenost s vystupováním na svatbách, plesech a divadlech. Zvládám základy na klavír.
kontakt: 77310729

Přidat nový příspěvek